מבוסס מיקום
מבוסס מיקום
חפש
לפרטים והזמנות חייגו
072-3300917

לכל מדפסת יש סוג אחד או מספר סוגים של ראשי דיו המתאימים לה. באותה מידה שיש מדפסות שעובדות עם סוג אחד ספציפי ישנן אחרות שעובדות עם מספר סוגים. כאשר אתם מחפשים ראשי דיו למדפסת canon כדאי לבדוק מראש האם חייבים להתקין רק סוג ספציפי של ראשי דיו, או שניתן להתקין סוגים שונים.

אצלנו באתר גווני דיו תמצאו את המגוון הגדול ביותר של דיו למדפסות Canon באיכות מעולה כולל משלוחים לכל חלקי הארץ ! במידה ולא מצאתם את ראש הדיו המבוקש למדפסת שלכם תוכלו לצור איתנו קשר ונמצא אותו עבורכם.

צור איתנו קשר
צור איתנו קשר
פרטי התקשרות
דוא"ל
טלפון
072-3300917
לפרטים נוספים והזמנות מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
*שם מלא:
*טלפון:
*דוא"ל:
*נושא הפנייה:
פרטים נוספים:
הצטרפות למועדון לקוחות
דיו או טונר למדפסת
ראש דיו שחור מקורי
072-3300917
99 ₪
ראש דיו שחור PGI 540 מקורי
2 ראשי דיו שחורים Canon
072-3300917
149 ₪
2 ראשי דיו שחורים Canon PG512
ראש דיו שחור Canon
072-3300917
79 ₪
ראש דיו שחור Canon PG512

איפה קונים ראשי דיו תואמים איכותיים למדפסת Canon

בגווני דיו, מציעים לכם ראשי דיו למדפסת canon איכותיים, מקוריים או תואמים. באתר שלנו אתם מוצאים ראשי דיו של החברות המובילות בתחום המדפסות.

אנחנו מציעים באתר, ראשי דיו של מדפסות קנון, מקוריים או איכותיים במחירים אטרקטיביים וכדאיים.ההזמנות המתבצעות באתר נשלחות ללקוחות באמצעות משלוחים.

אצלנו תמצאו את רוב סוגי הדיו של קנון, אם חיפשתם טונר למדפסת Canon שלא מופיע כאן באתר, תוכלו למצוא זאת בקומג'ט דיו וטונרים.

היכן מתבטא ההבדל בין ראשי דיו מקוריים לתואמים בחברת Canon?

ישנם משתמשים שנמנעים מלרכוש ראשי דיו למדפסת canon חליפיים או תואמים. במקרים מסוימים יש צדק בחשש, בעיקר כשלא מכירים את היצרנית של ראשי הדיו התואמים. באתר של גווני דיו, כפי שאתם יכולים לראות, מוצעים ראשי דיו למדפסת canon תואמים איכותיים שעברו בדיקות קפדניות במהלך תהליך בקרת איכות ע"י היצרניות. אנחנו מקפידים לשווק באתר, מוצרים שנבדקו והוכיחו את עצמם ועומדים בסטנדרטים של האתר שלנו מבחינת איכות ואמינות של המוצר.מדפסות קנון ידועות בזכות היותן מדפסות משוכללות ומתקדמות, ובשל האיכות הגבוהה של ההדפסות שהמדפסות שלהן מפיקות.