חפש
לפרטים והזמנות חייגו
072-3300917

ראשי דיו למדפסת Brother כולל משלוח חינם ושנה אחריות

 

היכן כדאי לכם לרכוש ראש דיו למדפסת Brother? אם נגמר לכם הדיו בפעם הראשונה, אלו שאלות מומלץ לשאול את הספק שלכם? מתי צריך להגיד "לא" ולעבור לספק אחר שמקיים את התנאים אשר יילמדו כאן?

כאן, תוכלו ללמוד מה צריך לדעת על מנת לרכוש ראש דיו למדפסת Brother ולוודא שעשיתם משהו טוב, ושלפניכם נמצא מוצר איכותי באמת! אתם גם תדעו כיצד לבחור את ספק הדיו שלכם באופן רציונלי גם בהיבט השירותי. על פי רוב, בדרך כלל, ספק או חנות שמפגינים שירותיות יספקו גם מוצרים איכותיים ואמינים, כפי שהיה ניכר לא מעט בעבר. התקשרתם להזמין דיו? זה מה שתשאלו את מי שלפניכם על קו הטלפון.

רוצים עזרה? לא מוצאים את הדיו או הטונר שלכם ?

072-3300917
072-3300917
דיו או טונר למדפסת
74%
דיו למדפסת Brother MFC J480DW
389 ₪
99 ₪
ראש דיו דגם Brother LC223 תואם , כמות כפולה של דיו , מקבלים 4 ראשי דיו כולל שחור+אדום+צהוב+כחול ,מוצר מעולה כולל משלוח חינם מתאים למדפסות נוספות : BROTHER J480DW ,MFC J5320DW/J5620DW/J4420DW/J4620DW
דיו למדפסת Brother j470dw
99 ₪
סט 4 ראשי דיו למדפסת תואמים LC123 BROTHER מוצר מעולה כולל משלוח חינם ושנה אחריות , מתאים למדפסות : BROTHER MFC J470DW ,BROTHER MFC J152
דיו למדפסת Brother j430dw
25 ₪
דיו למדפסת שחור תואם Brother LC1240BK

אלו ראשי דיו נמכרים: מקוריים או תואמים?

אם התשובה היא "מקוריים בלבד" סימן שסיכוי גדול שהם יהיו איכותיים, כי ראש מקורי הוא ראש אמין ושמור. יחד עם זאת, מי שעובד עם ראש דיו למדפסת Brother מקורי מתחייב למחירים יקרים שהיה יכול להימנע מהם אם הראש היה תואם. חנות שמדווחת לכם כי הראש שהיא מוכרת – תואם היא בדרך כלל זולה יותר מזו שמוכרת ראשים מקוריים, אבל אז אתם חשופים ללא מעט הונאות המעמידות את טיב המוצר בסימן שאלה. לכן, חשוב להמשיך ולהתעניין באיכות המוצר כדלקמן.

כיצד נשמרים ראשי הדיו התואמים, וכיצד הם נבחרים?

אם קיבלתם תשובה כמו "אנחנו קונים מה שזול" יש סיכוי טוב שהם בכלל לא בודקים מהי איכות ראשי הדיו. הבעיות שהדבר יוליד הן כדלקמן: דיו יבש שלא ידפיס כהלכה, או מחסנית שחסר בה דיו. אתם תשלמו מחיר של ראש דיו למדפסת Brother חדש, ותקבלו מחסנית לא מלאה. קיימות אמנם שיטות לבחון חנויות כאלו כמו הצטיידות במשקל דיו שימדוד את המחסניות ויוודא את טיבן, אבל אם אתם אנשים עובדים, מוטב לא להיכנס להימורים מיותרים, וללכת מראש בתלם נקי, כלומר, לפנות למוכר דיו שלוקח את העבודה שלו ברצינות ובודק כל מחסנית שמגיעה למדפיו בטרם מחליט למכור אותה. 

מהם היתרונות של ראשי דיו תואמים ברדר

היתרונות של רכישת ראשי דיו למדפסת Brother הם שונים ומגוונים. כאשר אתם רוכשים ראשי דיו למדפסת תואמים איכותיים ואמינים, כפי שמוצעים באתר גווני דיו, אתם חוסכים את ההפרש הניכר בין הסכומים הנדרשים עבור ראשי דיו למדפסת Brother מקוריים לבין הדגמים התואמים הנמכרים אצלנו.

המחירים האטרקטיביים המוצעים באתר, מאפשרים לכם לרכוש יותר מאריזה אחת, שתשמש כרזרבה למקרה חרום.כמה טיפים הנוגעים לתחזוקה נכונה של ראשי דיו למדפסת, בין אם אלה מקוריים או תואמים. על מנת לשמור על אורך החיים של ראשי הדיו לפרקי זמן ארוכים, חשוב להחזיק את האריזות הרזרביות במקום קריר ומוגן מפני קרני השמש, וכמובן, להחזיק את המדפסת במקום מוצל בבית לא ליד חלון, ולא מולו, כדי להימנע מחשיפה אל קרני השמש החודרות דרכו.

אצלנו – כל ראש דיו נבדק ונבחן בקפידה!

ראש דיו למדפסת Brother שמוצע למכירה במדפינו הוא ראש דיו נקי, איכותי, שנבדק ונמצא תקין הן מבחינת כמות הדיו והן מבחינת איכותו. זהו ראש דיו שגם יהיה תואם, וגם יהיה באיכות ובכמות של ראש מקורי. בנוסף, אתם תיהנו ממחירים טובים עוד מתחת למחיר שמשלמים על מוצרים תואמים, משום שקשרי הספקים שלנו כמשווקי דיו הם קשרים מעולים: אנו חתומים על קשרי מסחר זולים עם כל יצרניות המוצרים המתכלים התואמים של Brother, וזה מאפשר לנו למכור לכם בזול כל מוצר, זול יותר בהשוואה לחנויות אחרות נבחרות של ראשי דיו Brother.

אנו מספקים שירות אדיב לכל לקוח!

אנו לא מסתירים מידע מלקוחות, עונים על שאלות בררניות, משתפים לקוחות במידע על איכות ראש הדיו וטיבו, ומסייעים בשלט רחוק ללקוחות שלא יודעים איזו מחסנית דיו הם צריכים. אנו גם מספקים משלוחים בתנאים מועדפים, עם נהג שיגיע לאתר הלקוח, ועושים זאת ללא עלות. ראש דיו למדפסת Brother מעולם לא היה פשוט יותר להשגה.

"גווני דיו" – אספקת ראש דיו למדפסת Brother בתנאים מועדפים!

אנו מספקים ראשי דיו של Brother לדגמים שונים של מדפסות, עושים זאת במחירים מועדפים, ובתנאי משלוח לטובת הלקוח: עד למקום עבודתו או ביתו. אנו עובדים רק עם מוצרי דיו איכותיים שנבחנו בקפידה.

צרו קשר עם "גווני דיו" לרכישת ראש דיו למדפסת Brother: 072-3300917!